Ben Cristovao: neváhá se svléknout

28. června 2011 v 19:07 | Hančéé |  Celebrity ♥
Ben, idol dívek a žen! Už ho bohužel ulovila Monika Bagárová, ale nevěšte hlavy, žádná láska netrvá věčně.
Proč nám připadá sexy

Finalista SuperStar, zpěvák, tanečník, ba i začínající herec je neobyčejně přitažlivý mladý muž. A umí to dobře prodat: jako tanečník se neváhá na veřejnosti svléknout do půli těla, leč nedělá mu problém se ctítelkám předvést třeba i v pouhých trenýrkách.


Ben Cristovao alias Max Suchý


Pyšní se neobyčejným počtem fanynek a mlsně po něm pokukují dokonce i muži, prý se o něm šuškalo, že je gay, což není pravda. A možná to zavinil seriál Ordinace v růžové zahradě, kde se to o něm krátkou dobu domníval jeho seriálový otec Jan Čenský.


Ben Cristovao a Teen Topmodel - 4


Co právě teď dělá

Čtyřiadvacetiletý zpěvák, tanečník, mistr ČR ve freestyle snowboardingu a nyní i herec Ben Cristovao patří k exotické části soutěžících, kteří se přihlásili do SuperStar. Jak napovídá jméno, není obyčejný Čech, matka je Češka, otec pochází z Angoly.


Ben Cristovao v jazzovém kole


Benův exotický vzhled nenechá žádnou ženu chladnou. Ve volném čase se Ben věnuje koníčkům, především taneční skupině JAD DANCE COMPANY, se kterou vystupuje. Studuje vysokou školu (diplomacii a mezinárodní obchod), ale tanec, zpívání a videoklipy jsou pro něho asi přitažlivější.


Česko Slovenská SuperStar - Ben Cristovao


Teď právě odjíždí odpočívat do Španělska, neboť Ordinace v růžové zahradě, kde hraje Maxe Suchého, má prázdniny. Doprovází jej půvabná brunetka a finalistka SuperStar Monika Bagárová.

Myslím že je Velmi sexy :D ♥ a co vy si o něm myslíte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama